Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.H.U. KRAJEWSKI I ZIENTEK S.C. GRZEGORZ KRAJEWSKI I KRYSTIAN ZIENTEK z siedzibą ul. Hagera 17, 41-800 Zabrze, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma P.H.U. KRAJEWSKI I ZIENTEK S.C. GRZEGORZ KRAJEWSKI I KRYSTIAN ZIENTEK z siedzibą ul. Hagera 17, 41-800 Zabrze, Telefon: 32 278-70-40, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej”.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

41-800 Zabrze, ul. Hagera 17
P.H.U. Krajewski i Zientek s.c.

Biuro obsługi klienta
(32) 278-70-40