Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić firmę Krajewski i Zientek s.c. jako potencjalnego partnera Państwa firmy. Nasze wieloletnie doświadczeniem w zakresie budownictwa drogowego oraz kompleksowej obsługi dużych inwestycji tylko ugruntowało naszą już wysoką pozycję na tym rynku. Daje to gwarancję wykonania zleceń na wysokim poziomie co zapewne przełoży się na długoletnią współpracę z potencjalnymi klientami.

Firma Krajewski i Zientek s.c. specjalizuje się w przewozach materiałów sypkich wysokotonażowym taborem samochodowym oraz oferuje pełną gamę kruszyw budowlanych. Zapewniamy profesjonalne wykonanie przyjętych zleceń, a wysoka specjalizacja pozwala nam na zaoferowanie atrakcyjnych stawek i sprawne dostosowanie się systemów logistycznych zleceniodawcy. Nie oszczędzamy na sprzęcie ani na klientach. Pracują u nas tylko nowe doskonale wyposażone maszyny. Branża jaką reprezentujemy sprawia, że wszystko u nas dzieje się z wielkim rozmachem i siłą.

Naszą dewizą jest kompleksowość usług, a klienci nie martwią się o stronę formalną i wykonawczą powierzonych nam zadań. Organizacja naszej firmy sprawia, że całość prac zamyka się w naszym kręgu. Rozbiórki i wyburzenia, które przeciętnemu człowiekowi kojarzą się z czymś ponurym i mało estetycznym, u nas prezentują się tak, że można godzinami przyglądać się naszej pracy. Nie komplikujemy struktury wykonawczej, rozbieramy, zajmujemy się utylizacją niebezpiecznych odpadów, dbamy o recykling na najwyższym poziomie, który przynosi same korzyści, zarówno finansowe jak i w trosce o środowisko naturalne. Jeśli dodać do tego sprawnie zorganizowaną logistykę i transport - mamy kompletny łańcuch działań gwarantujący obopólny sukces.

Zapraszamy do współpracy !

41-800 Zabrze, ul. Hagera 17
P.H.U. Krajewski i Zientek s.c.

Biuro obsługi klienta
(32) 278-70-40